Боротьба з гральним бізнесом посилюється

Працівники податкової міліції Державної податкової служби у Полтавській області на виконання вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» проводять заходи, спрямовані на виявлення суб’єктів господарської діяльності, які займаються незаконною діяльністю у цій сфері.

Так у жовтні поточного року працівниками податкової міліції ДПС області при проведенні спільних заходів з працівниками УМВС України в Полтавській області було виявлено «підпільний» ігровий зал, що належав 42 річному мешканцю м. Полтави, який в орендованому приміщенні під вивіскою Інтернет клуб надавав населенню послуги у сфері грального бізнесу. Гральна діяльність проходила за допомогою комп’ютерної техніки, яка була переобладнана для гри на ігрових автоматах.

За результатами огляду ігрового закладу працівниками податкової міліції вилучено 19 одиниць комп’ютерної техніки більш ніж на 50 тис.грн., готівкових коштів в сумі 50 тис.грн. Всього в ході огляду Інтернет клубу вилучено товарно-матеріальних цінностей на суму майже 100 тис.грн. Наразі ведеться подальша перевірка.

Прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області

Скобельський Дмитро