Орієнтуємося на потреби платників

 

Вдосконалення існуючої податкової системи та перехід до сервісної моделі обслуговування платників податків, якому нині приділяється значна увага вже показали свої перші результати. А саме, позиція України у рейтингу Світового Банку зросла на 15 пунктів порівняно з минулим роком. Тож зараз України займає у рейтингу 137 місце серед 185 країн. У порівнянні з минулим роком Україна поліпшила показники з оподаткування відразу на 31 пункт (з 16 до 47) по відношенню до світового лідера у цій сфері – Об’єднаних Арабських Еміратів. На разі у відповідності до Податкового кодексу України відбувається подальше поступове зниження податкових ставок. Так, ставка податку на прибуток у 2013 році знизиться до 19%, а ставка ПДВ у 2014 році – становитиме 17%.

 

„І це лише початок змін. Адже ми й не думаємо зупинятися у напрямку подальшої лібералізації податкової політики”, - прокоментував засобам масової інформації останні зміни в організації діяльності державної податкової служби Полтавщини її голова Володимир Задорожний.

Зокрема він підкреслив, що втілюючи всі ці реформи в життя податкова служба в першу чергу орієнтується не на рейтинги, а на потреби платників, спрощення та оптимізацію системи оподаткування. „Саме тому курс на подальше спрощення адміністрування податків та максимальну зручність для платників – основне завдання податкової служби на найближчий час”, - підсумував керівник податкової служби області.

На разі Державна податкова служба збирає пропозиції від всіх бажаючих щодо подальшого вдосконалення податкової системи. Їх можна надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду або надати до податкових органів у будь який інший зручний спосіб. Надані пропозиції будуть систематизовані та знайдуть своє відображення в програмі лібералізації державної податкової політики до 2014 року, яка зараз розробляється в ДПС України на виконання доручення Президента України Віктора Януковича.

Відділ взаємодії з засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області