Підприємці Карлівщини висловилися за введення спрощеного бухгалтерського обліку

Саме таку пропозицію для лібералізації податкової політики винесли на розгляд представники малого та середнього бізнесу Карлівського, Машівського та Чутівського районів під час особистої зустрічі з головою Державної податкової служби у Полтавській області Володимиром Задорожним. Зустріч з підприємцями, в якій крім податківців, представників громадськості та журналістів взяв участь голова Карлівської районної ради Петро Світлик, пройшла днями в Карлівській міжрайонній державній податковій інспекції. В ході засідання присутні поспілкувалися стосовно позиції України у рейтингу світового Банку, розглянули особливості розробки програми лібералізації державної податкової політики до 2014 року, а також проаналізували порядок і переваги застосування спрощеної системи оподаткування обліку та звітності 4 та 5 груп.

Під час дискусії від підприємців Карлівщини з узагальненими пропозиціями виступив голова Ради підприємців при Карлівській райдержадміністрації Сергій Бобрицький, який наголосив на необхідності введення спрощеного бухгалтерського обліку для платників єдиного податку підприємців. Крім цього голова підприємницької Ради подякував податківцям за три створені Центри обслуговування платників податків, що нині функціонують в м. Карлівці, селищах Машівка та Чутове, й висловив впевненість стосовно подальшої співпраці між податковою службою та підприємницьким загалом району.

„Наша робота і в подальшому буде спрямована на співпрацю з вами, спрощення системи адміністрування податків і зборів та, загалом, істотне вдосконалення податкової системи”, - підкреслив на завершення зустрічі голова ДПС в області Володимир Задорожний. Для поліпшення якості та ефективності майбутньої оптимізації системи оподаткування очільник обласної податкової служби закликав підприємців й надалі йти на контакт з податківцями та висловлювати власні пропозиції та побажання.

Відділ взаємодії з засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області