Офіційна позиція ДПС України щодо ситуації навколо підприємства ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод»

ДПС України повідомляє, що у результаті проведення оперативно-розшукових заходів працівниками податкової міліції ДПС у Полтавській області встановлено, що службові особи бюджетоутворюючого підприємства ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод» у першому півріччі цього року при проведенні фінансово-господарської діяльності ухилилися від сплати податку на прибуток у сумі понад 2,9 млн. гривень. А саме: було виявлено заниження ціни реалізації виготовленої продукції – мінеральної води, і, як наслідок, заниження валового доходу підприємства.

За фактом умисного ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах було порушено кримінальну справу відносно посадових осіб підприємства (ч.3 ст. 212 КК України).

Державна податкова служба наголошує, що комплекс оперативно-слідчих дій, який проводиться відносно ПАТ «Миргородський завод мінеральних вод», відповідає вимогам діючого законодавства, стосується адміністративно-господарської діяльності підприємства та жодним чином не може розцінюватися в якості рейдерського захоплення.

Прес-служба ДПС України