“Програма лібералізації податкової політики буде такою, якою ми створимо її разом!”

Переконаний голова Громадської ради при Державній податковій службі у Полтавській області Олексій Нестуля, про що він і повідомив учасників розширеного засідання Громадської ради, що пройшло днями в Полтаві. Обговорити пропозиції щодо подальшого вдосконалення податкової системи та внести їх до програми лібералізації податкової політики на 2013-2014 роки, що нині розробляється – стало основним завданням засідання на якому крім членів дорадчого органу при податковій зібралися керівники обласних підприємств з іноземними інвестиціями, представники громадськості регіону, науковці та журналісти.

Представляючи присутнім реформаторські зміни, що проходять останнім часом у податковій службі, голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний відзначив, що ще вчора ніхто не вірив у запровадження автоматичного відшкодування ПДВ, вдосконалення системи спрощеного оподаткування, створення „єдиного” вікна та багато іншого. „А сьогодні це все з успіхом працює. В області створені та відкриті 27 Центрів обслуговування платників податків, відчинив свої двері акредитований Центр сертифікації ключів, що спрощує подання звітності в електронному вигляді, на проблемних питаннях платників податків тримає руку „Пульс податкової”, - підкреслив керівник податкової служби області: „Проте це лише початок. Адже програма лібералізації державної податкової політики на 2013-2014 роки, яка розробляється в Києві відповідно до доручення Президента України Віктора Януковича, має на меті максимально оптимізувати податкову систему, спростити процес адміністрування податків та створити всі необхідні умови, як для платників податків, так і для податківців”.

Висловлюючи свої пропозиції для включення у вищезазначену програму, підприємці та представники інститутів громадянського суспільства регіону продемонстрували широке коло інтересів, що їх цікавить: розпочинаючи від загальних по вдосконаленню процесу надання консультацій з питань оподаткування та завершуючи суто індивідуальними по особливостям справляння збору за спеціальне використання води.

Крім висловлених пропозицій, на засіданні було презентовано оновлену версію журналу „Вісник податкової служби України”, який вже 17 років є єдиним відомчим виданням ДПС, проаналізовано висновки дослідження

Індексу інвестиційної активності України за підсумками III кварталу поточного року, який провела соціологічна компанія Research&Branding Group та загалом, розглянуто підсумки роботи органів Державної податкової служби у Полтавській області за 10 місяців 2012 року.

По завершенню засідання голова Громадської ради при ДПС в області та голова обласної податкової служби Володимир Задорожний поспілкувалися з журналістами, використавши таким чином медіа-простір області для залучення максимально широкого кола бажаючих висловити свої пропозиції по лібералізації податкової політики.

 

 

Відділ взаємодії з засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області