Більш ніж 2 тисячі бажаючих звернулися за послугами електронного цифрового підпису на Полтавщині

З початку роботи до сектору реєстрації користувачів при ДПС у Полтавській області акредитованого Центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту державної податкової служби звернулися за послугами електронного цифрового підпису біль ніж 2 тисячі суб`єктів господарювання: 35% з них - юридичні особи, 65% - фізичні особи – підприємці. На сьогоднішній день видано майже 5 тисяч посилених сертифікатів електронних ключів, зокрема: юридичним особам – 44%, фізичним особам – підприємцям - 56%.

Безкоштовним електронним цифровим підписом найбільше користуються у Полтаві, Диканці, Гадячі, Лубнах, Котельні та Карлівці. Зокрема за жовтень 2012 року звернулося 618 заявників.

Державна податкова служба у Полтавській області нагадує: ознайомитись з правилами реєстрації та згенерувати особисті ключі можна за адресою сайту акредитованого Центру сертифікації ключів www.cskidd.gov.ua.

Шановні платники! Запрошуємо вас приєднуйтеся до тих, хто вже подає свою звітність в електронному вигляді! Відокремлений підрозділ АЦСК ІДД ДПС по безкоштовній видачі посилених сертифікатів відкритих ключів при ДПС у Полтавській області чекає на відвідувачів за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, Центр обслуговування платників податків ДПІ у м.Полтава, 1 зала, кабінет №1, телефон (0532)59-41-05.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області