Фальсифікат – загроза для життя та здоров’я людини

«Підпільне» виробництво горілки та подальша її реалізація дає змогу ділкам «тіньового» бізнесу отримувати неконтрольовані державою надприбутки, при цьому не сплачувати жодної копійки акцизного податку до Державної скарбниці.

Саме тому одним із пріоритетних напрямів діяльності податкової міліції області є відпрацювання ринку підакцизних товарів та протидії їх незаконному обігу.

Так в листопаді поточного року працівниками податкової міліції ДПС у Полтавській області викрито факт незаконного виготовлення алкогольних напоїв кустарним способом мешканцем Лохвицького району, який у власному домоволодінні організував «міні» ґуральню, де займався змішуванням спирту етилового та звичайної води.

Виготовлений у такий спосіб спиртовий напій чоловік продавав односельцям по ціні 18 гривень за пляшку.

В ході огляду приміщення, де здійснювалась незаконна діяльність працівниками податкової міліції вилучено 130 літрів спирту, обладнання для виготовлення та розливу горілчаних виробів на орієнтовану суму майже 13 тис.грн.

За результатами проведених експертних досліджень зразків вилученої водно-спиртової суміші встановлено, що горілчаний продукт виготовлений з недоброякісної сировини та становить загрозу для життя та здоров`ю людей при її вживанні.

Наразі відносно чоловіка, який займався незаконною діяльністю порушено кримінальну справу за ознаками злочину передбаченого ч.3 ст.204 КК України. Встановлюються канали надходження спирту для виготовлення недоброякісного горілчаного продукту.

ПРЕС-ОФІЦЕР УПМ ДПС У ПОЛТАВСКІЙ ОБЛАСТІ

СКОБЕЛЬСЬКИЙ ДМИТРО