Обережно фальсифікат !

Здійснюючи заходи по детінізації економічних процесів та захисту споживчого ринку від навали неякісних товарів податкової міліцією проводиться операція «Акциз».

Особлива увага звертається на виявлення «тіньових» виробників фальсифікованих підакцизних товарів, що становлять підвищену небезпеку для життя та здоров`я громадян.

Так, працівниками податкової міліції Кременчуцької ОДПІ в листопаді поточного року під час проведення оперативно-профілактичних заходів припинено незаконну діяльність з виготовлення алкогольних напоїв кустарним способом мешканцем м. Кременчука, який у власному гаражному приміщенні займався змішуванням спиртовмісної рідини з водою, після чого з використанням спиртометру доводив суміш до міцності 37-40 градусів.

Виготовлений у такий спосіб сурогатний напій правопорушник з успіхом розповсюджував на території одного з місцевих ринків з торгового павільйону, де він працював реалізатором.

В ході огляду місць виготовлення та реалізації алкогольної продукції працівниками податкової міліції вилучено 500 літрів спирту, обладнання для виготовлення і розливу горілчаних виробів на суму близько 40 тис.грн.

Згідно з висновком експертизи, спиртовмісна суміш виготовлена з недоброякісної сировини, містить спирт етиловий і при вживанні може становити небезпеку для життя та здоров`я людини.

На даний час кримінальна справа, порушена за даним фактом за ознаками ч.3 ст.204 КК України, перебуває на розгляді Крюківського районного суду м. Кременчука, порушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Прес-офіцер УПМ ДПС у Полтавській області

Скобельський Дмитро