Понад 17 млрд. 459 млн.грн. платежів мобілізовано податковою службою Полтавщини до бюджетів усіх рівнів

Підсумки роботи податкових служб області за одинадцять місяців 2012 року по виконанню завдань, визначених наказами ДПС України по наповненню дохідної частини бюджетів усіх рівнів та перспективи виконання завдань грудня й 2012 року в цілому - стало основною темою обговорення під час засідання колегії Державної податкової служби у Полтавській області, що пройшло днями в управлінні обласної податкової міліції.

Засідання на яке прибули всі керівники податкових інспекцій регіону та начальники відділів податкової міліції відкрив голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. В ході колегії керівний склад податкових органів Полтавщини прозвітувався про результати роботи служби у січні-листопаді поточного року, відзначивши, що за цей період податківці регіону мобілізували до бюджетів усіх рівнів понад 17 млрд. 459 млн.грн. платежів, що більш ніж на 12%, або майже на 1 млрд. 887 млн.грн. перевищує минулорічні обсяги платежів. Збір платежів до державного бюджету склав майже 14 млрд. 367 млн.грн., що на 11%, або на 1 млрд. 383 млн.грн. перевищує обсяги збору платежів за відповідний період минулого року. Майже 3 млрд. 92 тис.грн. платежів сплачено до місцевих бюджетів Полтавщини, що також на 19,5%, або на 503,6млн.грн. перевищує минулорічні обсяги надходжень.

В ході засідання присутні розглянули ряд питань, серед яких: підсумки декларування податку на прибуток за дев’ять місяців 2012 року та забезпечення повноти сплати задекларованих сум; результати відпрацювання резервів з податку на прибуток та податку на додану вартість доведених відповідними наказами ДПС України; кадрові зміни, тощо.

Підсумовуючи питання розглянуті на засіданні, податківці області зобов’язалися і надалі сумлінно та злагоджено працювати над рівномірним наповненням бюджетів усіх рівнів, адже від стабільності у податковій сфері залежать добробут країни та громади.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області