В день святого Миколая вихованців полтавської загальноосвітньої школи-інтернату №1 привітали працівники податкової міліції області

19 грудня, в День святого Миколая, учні полтавської загальноосвітньої школи-інтернату №1 традиційно зустрічали гостей з обласного управління податкової міліції ДПС у Полтавській області, працівники якого давно опікуються цим навчальним закладом.

Взявши багато років тому шефство над вихованцями школи-інтернату, податківці весь час всіляко прагнуть допомогти педагогічному колективу в організації навчально-виховного процесу, покращенні матеріально-технічного забезпечення інтернату та докладають інших зусиль, аби їх маленькі підшефні не були залишені на самоті зі своїми проблемами і відчували постійну увагу і турботу.

Завітавши цього року до школярів, делегація податкової міліції на чолі з першим заступником голови – начальником управління податкової міліції області Миколою Маторою, окрім традиційних солодощів, передала навчальному закладу канцелярські набори та професійні радіо-мікрофони для талановитої малечі інтернату, побажавши при цьому дівчаткам та хлопцям веселих новорічних свят.

За більш ніж п’ятдесятирічну історію із стін полтавської загальноосвітньої школи-інтернату №1 вийшла ціла когорта відомих та шанованих людей: заслужена артистка України Неллі Ножинова, народна артистка України Валентина Соввопуло, науковий співробітник Інституту ядерних досліджень у м. Дубно Сергій Воскобійник, воротар ФК «Шахтар» та збірної України Андрій Пятов і багато інших.

ШТАБ УПМ ДПС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ