Податківці подарували дітям мистецьке свято, а актори лялькового театру „Різдвяну ніч”

Учні підшефних податковій службі навчальних закладів Полтавщини та учасники традиційного конкурсу дитячої творчості „Податки очима дітей” започаткованого ДПС України ще у 2001 році завітали до обласного лялькового театру на мистецьке свято організоване Державною податковою службою у Полтавській області. Казкові герої зустрічали кожного відвідувача та проводжали на другий поверх де навколо новорічної ялинки була організована виставка творчих робіт учасників цьогорічного конкурсу „Податки очима дітей”. В обласному етапі змагань цього року брало участь майже 120 дітей. Відвідувачі виставки мали змогу переконатися, що серед спектру технік виконання творчих робіт, представлених юними полтавцями на конкурсі в декоративно-прикладному напрямку популярністю користувалися - біокераміка, квіллінг, оригамі, ліплення та бісероплетіння; в художній творчості - графіка, сепія та гратографія; в літературному жанрі - ессе, фейлетони та книжки.

Подякувавши юним полтавцям за участь у цих творчих змаганнях, заступник голови Державної податкової служби у Полтавській області Людмила Голуб привітала дітей із Новорічними святами, підкресливши, що своїми проявами талантів конкурсанти заслужили подарунки не лише від святого Миколая, а й від організаторів та спонсорів цих творчих змагань. Крім податківців, привітати дітей та вручити їм заслужені дипломи й подарунки до лялькового театру також завітали: начальник служби у справах дітей Полтавської облдержадміністрації Інна Конончук, заступник начальника Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації Світлана Горбаньова, керівник гуртка „Дизайн” Зіньківської станції „Юний технік, багаторічний член журі конкурсу Майя Ландик, голова Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників податкової служби Ольга Клочко та голова Ради Полтавського обласного територіального відділення Асоціації платників податків України Тетяна Солоділова.

По завершенню урочистостей на гостей свята чекав сюрприз – вистава підготовлена акторами Полтавського обласного театру ляльок „Різдвяна ніч”, в якій герої гоголівських „Вечорів на хуторі поблизу Диканьки” подарували незабутні враження від перегляду не лише дітям, а й дорослим присутнім на цьому мистецькому дійстві.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області