ДПС у Полтавській області та Полтавський національний технічний університет – відтепер партнери!

e-mail Друк PDF

19 грудня 2012 року відбулось підписання угоди про співпрацю між Державною податковою службою у Полтавській області та Полтавським національним технічним університетом імені Юрія Кондратюка. Свої підписи під документом поставили голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний та ректор університету Володимир Онищенко.

„Метою укладення цього договору є подальше поглиблення співробітництва у навчальному та виробничому процесах, практичній та фінансово – аналітичній підготовці студентів, забезпеченні проходження студентами переддипломної практики та їх подальше працевлаштування в органах податкової служби області” – зазначив очільник обласної податкової.

Головною метою діяльності університету є підготовка фахівців найвищого рівня. І, в першу чергу тих, які здатні вирішувати комплексні задачі розвитку економіки регіону та держави. Адже стабільність та постійне підвищення темпів зростання пріоритетних галузей господарства у значній мірі залежить від кваліфікації кадрового потенціалу. „Саме таких різнопланових фахівців вимагають реалії сьогодення в органах податкової служби, які здатні забезпечити бюджетну стабільність країни та забезпечити тісну співпрацю з платниками податків” – наголосив ректор ПНТУ Володимир Онищенко.

Представники податкової служби ознайомили присутніх на заході студентів та магістрів вищого навчального закладу із структурою податкової служби, історичним минулим та новими сервісами, а також з кадровою політикою в органах ДПС області.

Як показує моніторинг працевлаштування випускників кафедри фінансів і банківської справи ПНТУ, щорічно кращі спеціалісти влаштовуються на роботу до органів ДПС у Полтавській області. Вони займають керівні посади, працюють як в обласних державних структурах, так і в районних інспекціях. Отже поєднання діяльності наукових шкіл технічного та фінансово – економічного напряму дає можливість створення дійсно комплексного підходу до підготовки фахівців вищої кваліфікації, здатних вирішувати найскладніші завдання сьогодення.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області