Перший крок до фіналу зроблено!

Перший обласний турнір з волейболу серед команд органів державної податкової служби Полтавської області, організований за ініціативи голови ДПС у Полтавській області Володимира Задорожного та голови Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників податкової служби Ольги Клочко стартував днями на Полтавщині. Змагання проходитимуть у два етапи. В першому етапі турніри проводилися в двох підгрупах: спортивні команди Гадяцької, Карлівської, Лохвицької, Полтавської та Хорольської міжрайонних державних податкових інспекцій змагалися у Карлівці, а податківці з обласного апарату, Державної податкової інспекції у місті Полтаві та з Кременчуцької, Лубенської та Миргородської об’єднаних державних податкових інспекцій спробували свої спортивні сили у Миргороді.

В результаті запеклої боротьби волейбольна таблиця податківців виглядає наступним чином: в підгрупі „А” перше місце посіла команда ДПІ у м. Полтаві, другу позицію виборола команда ДПС у Полтавській області, третє місце дісталося представникам Миргородської ОДПІ. Підгрупа „В” виглядає так: команда Хорольської МДПІ – перше місце, Лохвицької МДПІ – друге місце, Гадяцької МДПІ – третє місце. Організатор турніру, голова Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників податкової служби Ольга Клочко привітала переможців та вручила їм грамоти та символічні подарунки

Другий етап змагань, фінальний проводитиметься на базі Державної податкової служби у Полтавській області у січні 2013 року. Тож, бажаємо командам подальших перемог та високих спортивних здобутків.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області