Щодо можливості подання громадянами декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді.

З 1 січня 2013 року розпочалася кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2012 році.

Декларування доходів пов’язано із виконанням платниками податків вимог Податкового кодексу України, згідно з якими окремі категорії громадян відповідно до законодавства зобов’язані подати та/або мають право подати річну податкову декларацію для отримання податкової знижки.

Відмінністю проведення цьогорічної кампанії декларування є те, що з 1 січня 2013 року громадяни зможуть подавати річну декларацію про майновий стан і доходи у режимі реального часу (on-line) через «Електронний кабінет платника податків” не з'являючись особисто до податкової інспекції.

Для подання податкових декларацій в режимі on-line, платнику податків необхідно отримати електронний цифровий підпис за адресами:

ДПІ у м. Полтаві - м. Полтава, вул. Фрунзе, 155, к.1, щоденно з 9-00 до 20–00 години, вихідні дні – субота, неділя;

Кременчуцька ОДПІ – м. Кременчук, вул. Жовтнева, 43, к. 205, понеділок-четвер з 9-00 до 20-00, п’ятниця з 9-00 до 18-45, вихідні дні – субота, неділя;

Лубенська ОДПІ - м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 21, Центр обслуговування платників податків Лубенської ОДПІ, секція № 4, понеділок - четвер – з 9-00 до 20-00, у п’ятниця – з 9-00 до 18-45, вихідні дні – субота, неділя.

Послуга електронного цифрового підпису надається безкоштовно.

Шановні громадяни! Запрошуємо вас скористатися можливістю подання декларації про майновий стан і доходи в електронному вигляді та заощадити свій час.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області