Чим більше посіють – тим більший урожай

Традиція посівати на Старий Новий рік збереглася ще з давніх часів. Наші пращури вірили, що чим більше прийде сівачів, тим щедрішим буде урожай. Зберігаються ці традиції й нині. А якщо посівальники не встигають застати когось удома, не варто хвилюватися, найбільш сумлінні знайдуть вас і на роботі. Саме так, посіяти на добро, успіх та щастя в новому році для своїх шефів-податківців вирішили і учні полтавської загальноосвітньої школи №10. А щоб злагода та добробут панували в житті кожного їх піклувальника, вихованці вирішили привітати всіх їх разом, особисто завітавши до Державної податкової служби у Полтавській області.

Делегацію посівальників на чолі з завучем по виховній роботі Оксаною Хабло, зустрічали голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний, перший заступник голови ДПС в області Олександра Васильєва та заступники голови обласної податкової служби.

Посіявши на щастя, добру долю та здоров’я, дітлахи побажали своїм шефам щоб надходження до бюджетів у 2013 році також уродилися щедрими, а також презентували присутнім невеличку, але яскраву концертну програму. „Чим більше задобриш посівальника – тим щасливішим та багатшим видасться в тебе рік”, - вважається здавен . Податківці також вирішили не відходити від традицій та вшанували своїх відвідувачів солодкими подарунками.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області