Фінал І-го обласного турніру з волейболу серед органів податкової служби Полтавщини

Вирішальний етап волейбольних змагань пройшов днями у спорткомплексі УМВС у Полтавській області. Цікавою та динамічною грою вболівальників порадували збірні команди Державної податкової інспекції у місті Полтаві, обласної державної податкової служби, Миргородської об’єднаної державної податкової інспекції та Хорольської міжрайонної державної податкової інспекції. Відкриваючи волейбольний фінал голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний відзначив, що подібні турніри не лише сприяють фізичному загартуванню учасників, а й зміцнюють корпоративний дух податківців.

За підсумками фінальної гри у завзятій боротьбі перемогу одержала команда державної податкової інспекції у місті Полтаві. Далі призові місця розподілися наступним чином: „срібло” дісталося команді Державної податкової служби у Полтавській області, а третю сходинку посіла команда Миргородської об’єднаної державної податкової інспекції.

Переможців та учасників змагань привітала один з головних ініціаторів турніру, голова Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників податкової служби Ольга Клочко. „Хочеться Вам побажати завжи високо тримати планку, і не лише у спорті, а й у професійній діяльності”, - підкреслила Ольга Улянівна нагороджуючи фіналістів почесними відзнаками та подарунками.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області