Близько 19 млрд.грн. платежів спрямувала до бюджетів податкова служба Полтавщини

Підсумки роботи органів ДПС області за 2012 рік та заходи, спрямовані на забезпечення виконання органами ДПС області доведених завдань у першому кварталі 2013 року – стали центральним питанням обговорення під час засідання колегії Державної податкової служби у Полтавській області, що пройшло днями у приміщенні управління податкової міліції.

Засідання на яке прибули всі керівники податкових інспекцій регіону та начальники відділів податкової міліції відкрив голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. В ході колегії керівний склад податкових органів Полтавщини прозвітувався про результати роботи служби за рік, що минув, відзначивши що за цей період податківці регіону мобілізували до бюджетів усіх рівнів близько 19 млрд.грн. платежів, що майже на 1,3 млрд.грн. більше ніж у 2011 році. Збір платежів до державного бюджету склав більш ніж 15,5 млрд.грн., що майже на 700 млн.грн перевищує обсяги збору платежів за 2011 рік. Більш ніж 3,4 млрд.грн. платежів сплачено до місцевих бюджетів Полтавщини, що на 561,2 млн.грн. перевищує обсяги надходжень за 2011 рік.

В ході засідання присутні розглянули ряд питань, серед яких: стан відпрацювання незареєстрованих податкових накладних та тих, що включені в додаток 8 до декларації з ПДВ, розширення бази оподаткування за рахунок підприємств, що декларують неадекватність нарахованих сум ПДВ; організація роботи щодо адміністрування податку на прибуток; організація роботи з податковим боргом; робота по адмініструванню ПДВ з фізичних осіб та темпів росту надходжень цього податку; відпрацювання суб’єктів господарювання – фізичних осіб ризикової категорії; стан організації роботи з персоналом, дисципліни і законності, протидії корупції в органах ДПС області у 2012 році; результати внутрішнього аудиту перевірок проведених в 2012 році; реалізація у 2012 році Концепції взаємодії органів ДПС із засобами масової інформації та громадськістю на 2012 – 2016 роки; тощо.

Підсумовуючи питання розглянуті на засіданні очільник обласної податкової служби підкреслив, що на сьогоднішній день реформування податкової служби ще триває, проте це аж ніяк не повинно зашкодити роботі. „Всі наші зусилля повинні бути спрямовані на те, щоб платники податків співпрацювали з нами в максимально комфортних умовах та не відчувати жодного дискомфорту. Лише за таких обставин ми зможемо розраховувати на позитивні результати та позитивну оцінку нашої роботи”, - підкреслив Володимир Задорожний.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області