Турнір з футзалу між податківцями пройшов у Кременчуці

„Державна податкова служба Полтавщини вже не перший рік проводить змагання з різних видів спорту, які дозволяють визначити кращих, сприяють популяризації здорового способу життя, та й просто дають можливість всім учасникам цих змагань відчути себе справжньою командою не лише на роботі, а й під час дозвілля”, - саме так окреслив мотивацію чергового турніру з футзалу між командами найбільших податкових інспекцій регіону перший заступник начальника управління податкової міліції Державної податкової служби у Полтавській області Геннадій Курілов.

Черговий етап змагань, організований за ініціативи голови ДПС у Полтавській області Володимира Задорожного та Полтавської обласної ради Всеукраїнської профспілки працівників органів ДПС цього разу проходив у спортивному комплексі „Політехнік”, що у Кременчуці. За підсумками гри перше місце посіла команда господарів – Кременчуцької об’єднаної державної податкової інспекції. „Срібло” дісталося команді обласного апарату, а „бронзу” отримали учасники команди Державної податкової інспекції у місті Полтаві.

Фінальна частина змагань на звання кращого з футзалу запланована на березень цього року. На завершення футбольного турніру організатори змагань подякували гостям та вболівальникам, а спортсменам й надалі побажали наснаги на майбутні звершення.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області