Підвищуємо рівень податкових знань

„Правові підстави та механізм включення до Державного реєстру платників податків та отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків” -  саме такою була тема спільної лекції податківців, що пройшла днями у Державній податковій інспекції міста Полтаві. Фахівці Державної податкової служби області, члени Координаційної ради молодих юристів України при Головному управлінні юстиції у Полтавській області та студенти першого, другого та третього курсів Полтавського факультету Національної академії імені Ярослава Мудрого зібралися в податковій інспекції з метою підвищення рівня правових знань та кваліфікаційної підготовки юридичних кадрів.

Лекцію, яку відвідали близько 50 слухачів проводили начальник управління правової роботи Державної податкової служби у Полтавській області Ольга Карабінська, начальник юридичного управління ДПІ у м. Полтаві Юлія Сучкова та провідні фахівці податкової інспекції міста. Також участь в лекції взяв голова Координаційної ради молодих юристів України при Головному управлінні юстиції у Полтавській області Олександр Шевчик.

В ході лекції податківці та юристи розглянули питання включення до Державного реєстру платників податків та отримання реєстраційного номеру облікової картки платника податків, а також проаналізували права платників податків на зменшення загального річного оподатковуваного доходу. Зокрема останнє питання щодо нарахування податкової знижки для компенсації вартості здобуття освіти, особливо зацікавило студентів присутніх на семінарі, адже за навчання багатьох сплачують батьки. Отримавши вичерпну інформацію з питань винесених на розгляд семінару його учасники перейшли до формату „запитуємо-відповідаємо” під час якого всі бажаючи здобули очікувані відповіді.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС  у Полтавській області