Близько 2 млн. грн. відшкодовано за матеріалами кримінальних правопорушень на Полтавщині

За повідомленням управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Державної податкової служби у Полтавській області з початку року до Банку даних про сумнівні фінансові операції за ініціативи співробітників управління було внесено одне повідомлення, встановлена сума доходів, одержаних злочинним шляхом за яким складає 4,4млн.грн. Крім того, було виявлено один механізм застосування нових технологій для легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом та ініційовано проведення документальних перевірок 7 суб’єктів господарської діяльності.

За результатами аналітичного відпрацювання та проведення документальних перевірок працівниками управління було складено 6 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень, у тому числі 2 з ознаками злочину за ст.209 КК України, загальна сума виявлених легалізованих доходів по яких складає 777 тис.грн.  Також складено 3 довідки з ознаками кримінального правопорушення за ст.212 КК України на загальну суму ухилення від сплати податків 5,2млн.грн.

Загалом за матеріалами управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом обліковано 8 кримінальних правопорушень, у тому числі 2 – за ст.209 КК України, 3 – предикатними злочинами та 3 – за ст.212 КК України. За матеріалами кримінальних правопорушень відшкодовано 1,8 млн.грн.

 

ДПС у Полтавській області