Близько 7 тисяч консультацій з питань декларування надали полтавські податківці

Кампанія декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році триває, і на Полтавщині вже близько 9 тисяч громадян подали свої декларації про доходи до податкових органів. Для того, щоб кампанія проходила успішно, а платники податків мали змогу скористатися всіма можливими умовами для подання та заповнення декларації, в органах державної податкової служби області організована та проводиться відповідна робота.

На разі в органах ДПС області, окрім Центрів обслуговування платників податків, діє 281 консультаційний пункт. З початку року фахівцями регіональних ОДПС було надано близько 7 тисяч консультацій з питань декларування, а також виготовлено 137 видів друкованої продукції, загальним накладом 32 тисячі примірників, яку згодом було розповсюджено серед платників податків у банківських установах, навчальних закладах, на ринках та вокзалах населених пунктів області. В рамках проведення кампанії декларування з ініціативи податкової служби області було створено 33 агітаційні мобільні бригади, до роботи в яких залучили близько 450 волонтерів з представників студентської молоді, колишніх податківців, секретарів сільських та селищних рад з тим, щоб вони надавали всім бажаючим необхідну консультаційну та практичну допомогу в питаннях подання та заповнення декларацій про доходи та майновий стан.

Про це та інше, а також удосконалення процесу декларування громадянами своїх доходів, у тому числі тих, які реалізують право на отримання податкової знижки, йшлося на тематичному короткостроковому регіональному семінарі, що пройшов на базі Державної податкової служби у Полтавській області. В семінарі, який проводила заступник голови ДПС у Полтавській області Людмила Голуб, взяли участь заступники начальників податкових інспекцій області, які відповідають за цей напрямок роботи, та фахівці підрозділів оподаткування фізичних осіб і відділів взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС Полтавщини.

Під час зустрічі присутні обговорили хід проведення цьогорічної деклараційної кампанії в області в умовах реформування податкової служби, визначили пріоритетні напрямки роботи та виділили основні підходи у масово-роз’яснювальній роботі з платниками податків. Відвідувачі семінару також поділилися між собою досвідом використаних під час проведення кампанії декларування різноманітних креативних методів та ноу-хау.

Загалом проведення Державною податковою службою щорічно у березні семінарів, присвячених декларуванню доходів громадян, стало вже традиційним та цілком себе виправдовує, як один із засобів підвищення якості проведення кампанії декларування.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області