Близько 13 млн грн сплачено до Державного бюджету за рахунок контрольно-перевірочної роботи на Полтавщині

e-mail Друк PDF

Одним із основних напрямків роботи підрозділів податкового контролю Державної податкової служби полтавської області є підвищення рівня добровільної сплати податків через руйнування схем їх мінімізації. Як показує практика дієвий механізм реалізації зазначеного питання – це пильний контроль за діяльністю тих великих платників податків, які при значних обсягах валових доходів сплачують невідповідні суми податків. Саме тому перевірки „ризикових підприємств” та підприємств, які декларують від’ємне значення по податку на додану вартість впродовж січня-березня поточного року були в центрі уваги податкової служби області.

Так, протягом січня-лютого поточного року підрозділами податкового контролю ДПС у Полтавській області було проведено 441 перевірки суб’єктів господарювання, 48 з яких були плановими. За результатами контрольно-перевірочної роботи донараховано всього узгоджених податкових зобов’язань – 13,7 млн.грн., зменшено збитки на суму – 992 тис.грн. та як наслідок упереджено несплату податку на прибуток у наступних податкових періодах на суму 208 тис.грн.

В результаті роботи проведеної підрозділами податкового контролю ДПС у Полтавській області із донарахованих сум до Державного бюджету України було сплачено 12,8 млн.грн.

ДПС у Полтавській області