Більш ніж 4 млрд. 163 млн. грн. мобілізували податківці Полтавщини до Державного бюджету у І кварталі

Про це повідомив голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний під час наради з керівниками податкових інспекцій Полтавщини, що днями пройшла в обласному центрі. Зокрема надходження до державної скарбниці у порівнянні з відповідним періодом минулого року зросли на 442,5 млн.грн., або майже на 20%. Керівник обласної податкової служби відзначив, що приріст збору платежів до державного бюджету забезпечено в усіх галузях економіки. А саме в: промисловості – на 6,7%.; сільському, лісовому та рибному господарствах - на 59,5%.; транспорті, складському господарстві, поштовій та кур’єрській діяльності – на 20,3%; торгівлі – на 16,4 %; будівництві – на 19,4 %.

Більш ніж 88% від загальних надходжень платежів по області забезпечує промисловість. Зокрема за січень-березень поточного року підприємства промислового комплексу області забезпечили 3,7 млрд.грн. збору платежів. Від великих платників податків Полтавщини за звітний період надійшло 2,8 млрд.грн. податків і зборів, а це становить 66,4% від загального збору податків по області.

Як свідчать результати роботи, наповнення дохідної частини місцевих бюджетів перебуває під пильним контролем ДПС в області. Так, за січень-березень поточного року до місцевих бюджетів Полтавщини податковою службою області було мобілізовано понад 787 млн.грн., що майже на 7%, або на 51 млн.грн. перевищує рівень надходжень у І кварталі минулого року. „Бюджетні призначення по платежах до місцевих бюджетів, затверджені місцевими органами влади, за підсумками І кварталу 2013 року областю виконані в повному обсязі на 103,4%”, - підсумував Володимир Задорожний.

Впровадження в життя перетворень, запропонованих Президентом України Віктором Януковичем у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки сприятиме тому що, податкова система й надалі вдосконалюватиметься, а надходження до бюджетів допомагатимуть функціонуванню конкурентоспроможної економіки, та як наслідок ефективної держави.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю

ДПС у Полтавській області