Протидіємо контрабанді разом!

На виконання доручення Міністра доходів і зборів України Олександра Клименка представники правоохоронних та контролюючих органів Полтавщини зустрілися на нараді щоб обговорити спільні дії, спрямовані на подолання порушень в сфері податкового та митного законодавства. На нараді, яку провів голова ДПС у Полтавській області Володимир Задорожний, були присутні податківці, митники, представники обласного управління служби безпеки та міліції.

Під час наради присутні обговорили ситуацію щодо попередження порушень при перетині митного кордону, виробили та узгодили план спільний дій, спрямований на подолання правопорушень, а також створили відповідну робочу групу, діяльність якої спрямовуватиметься на вирішення згаданих питань. Головою робочої групи, перше засідання якої також відбулося в ході наради, було обрано начальника відділу внутрішньої безпеки при ДПС у Полтавській області Сергія Левченка.

Завершуючи засідання правоохоронці області домовилися про злагоджений механізм спільних дій та оперативний обмін інформацією з даного питання між різними службами регіону. Також учасники наради погодилися проводити подібні зустрічі щотижнево, а у разі необхідності – збирати екстрені засідання.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області