Зміни на користь суспільству

В Україні завершено створення територіальних органів Міністерства доходів і зборів України, які координуватимуть роботу митних пунктів і податкових інспекцій. Зокрема відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №229 від 20.03.13 утворено Головне управління Міндоходів у Полтавській області.

Адмініструвати податки, збори, митні платежі та єдиний соціальний внесок, надавати послуги громадськості та бізнесу, забезпечувати наповнення доходної частини бюджету та створювати сприятливі умови для розвитку підприємництва – це базові завдання, що стоять на сьогодні перед Міндоходів та його територіальними органами.

„Рівень податкового та митного сервісу в регіоні лише покращиться”, - переконаний Володимир Задорожний, якого призначено виконуючим обов’язки начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

Орієнтуючись на інтереси та очікування бізнесу ГУ Міндоходів Полтавщини являтиме собою єдиного адресата для підприємців, який об’єднає чимало функцій податкової та митної служб, що раніше дублювалися. Наприклад, об’єднається податковий та митний аудит, що суттєво зменшить кількість візитів на підприємства та водночас збільшить ефективність контрольно-перевірочної роботи. Розшириться та покращиться рівень обслуговування платників податків. Зокрема, віднині платники податків, які вирішили скористатися сервісними послугами в Центрах обслуговування платників податків, зможуть отримувати там і консультації з питань митного законодавства. Так, на Полтавщині фахівці по наданню митних послуг чергують в ЦОПП в ДПІ у м. Полтаві та Кременчуцькій ОДПІ.

„Загалом проведення реорганізації територіальних органів в жодному разі не погіршить умов сервісного обслуговування платників податків. Після скорочення чисельності та завершення процесу реорганізації до Головного управління Міндоходів Полтавщини входитимуть: ДПІ у м. Полтаві, а також Кременчуцька, Лубенська, Миргородська, Гадяцька, Карлівська, Лохвицька, Полтавська та Хорольська ОДПІ”, - відзначив в.о. начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області. „Ми завжди сприймали та сприймаємо громадян та підприємців, як наших партнерів, поважаємо їх працю та прислуховуємося до їх думок щодо перетворень в державі. Тож, роблячи ставку саме на цю співпрацю, сподіваємося, що зміни, які втілюються в життя, принесуть максимальну користь громадянам, бізнесу та суспільству в цілому”, - переконаний Володимир Задорожний.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області