Перше знайомство з новим Податковим кодексом відбулося в Полтавському університеті економіки і торгівлі

16 грудня в актовій залі Полтавського університету економіки і торгівлі пройшов масштабний семінар для платників податків Полтавщини присвячений Податковому кодексу. Послухати коментарі фахівців Державної податкової адміністрації у Полтавській області стосовно застосування норм новоприйнятого Податкового кодексу та отримати фахові поради щоб зберегти й захистити свій бізнес до обласного центру з’їхалися понад 500 платників податків.

Відкриваючи семінар заступник голови ДПА у Полтавській області Андрій Скляренко звернувся до представників бізнесових кіл області закликавши їх дивитися у майбутнє впевнено і розраховувати - працівники податкових органів Полтавщини завжди допоможуть їм по-новому організувати свою діяльність. „Новий Податковий кодекс України, за винятком окремих його частин, набирає чинності 1 січня 2011 року, тому часу на підготовку та організацію роботи в новому податково-правовому полі зовсім мало, але разом ми впораємося”, - зауважив Андрій Сергійович.

В роботі семінару взяли участь директор департаменту економічного аналізу ДПА України Андрій Жеребних, проректор Полтавського університету економіки і торгівлі Ольга Карпенко, представники Полтавського обласного територіального відділення Асоціації платників податків України, начальники управлінь та відділів ДПА в області та журналісти.

У своїх виступах керівники та провідні фахівці галузевих підрозділів ДПА в області зупинилися на окремих статтях Податкового кодексу та детально проаналізували новації та зміни запроваджені цим законопроектом.

Присутні на семінарі платники податків були дуже активними та постійно передавали записки із запитаннями до „Столу реєстрації запитань та пропозицій” вказавши в них контактну інформацію для зворотного зв’язку, що дозволить податківцям відповідним чином опрацювати ці запити та вчасно надати відповіді на них.

Цікавим методом збирання найпопулярніших запитань від платників податків для подальшого надання на них кваліфікованих відповідей став і оперативно організований в холі університету – „Телевізійний майданчик” з обговорення Податкового кодексу. Учасники семінару охоче йшли на контакт з журналістами та ділилися своїми думками стосовно прийняття нового Податкового кодексу України, визнавши роз’яснювальну роботу, яку розпочали податківці області – вкрай потрібною, корисною та кваліфікованою.

Підсумовуючи роботу семінару фахівці Державної податкової адміністрації у Полтавській області вкотре закликали громадськість звертатися за роз’ясненнями застосування норм Податкового кодексу до спеціально створених консультаційних центрів при органах ДПС області, регулярно відвідувати офіційний веб-сайт ДПА у Полтавській області та брати активну участь у спілкування з цієї теми на форумі ДПА України.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області