Медалі за бездоганну службу

У головному управлінні Міндоходів у Полтавській області відбулося вручення почесних нагород ветеранам – колишнім працівникам управління оперативного документування УПМ ДПС у Полтавській області, а саме медалі Всеукраїнської громадської організації «Спілки ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА» «15 років УОД ГУПМ ДПС України».

У засіданні, яке відбулося в рамках „круглого столу” взяли участь в.о начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний, в.о Голови ДПС у Полтавській області Олександра Васильева, керівний склад податкової міліції Полтавщини та власне самі винуватці свята.

„З часу заснування управління оперативного документування немалого чого змінилося, але головне залишилося непорушним – податкова міліція і сьогодні стоїть на захисті прав сумлінних громадян та бореться із порушниками законодавства.” – зазначив Володимир Задорожний.

Виконуючий обов’язки Головного управління Міндоходів у Полтавській області подякував присутнім за службу, нелегку працю та значні досягнення в роботі. Побажав і надалі залишатися у доброму здоров’ї, повними сил та наснаги та передавати свій професійний досвід молодшому поколінню.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області