Понад 10 тисяч заявників скористалися електронним цифровим підписом на Полтавщині

З початку дії сервісу найбільша кількість звернень – 2767, надійшла від громадян та суб`єктів господарської діяльності обласного центру, в Лубенському районі – скористатися даною послугою вирішили 1153 осіб, в Полтавському районі – 972 заявника, у Кременчуці та Кременчуцькому районі – 815, Диканському районі – 462, Новосанжарському районі – 377 та Решетилівському районі - 339 заявників.

З початку 2013 року популярність цього безкоштовного сервісу збільшилася. Так, за січень - квітень 2013 року послуги електронного цифрового підпису отримали майже 7,3 тисяч заявників. Найбільше звернень за чотири місяці 2013 року надійшло від громадян та суб`єктів господарської діяльності Полтави – 1684, Лубен та Лубенського району – 991, Кременчука та Кременчуцького району – 807, а також Полтавського району – 776.

У квітні 2013 року найбільше звернень надійшло від громадян та суб`єктів господарської діяльності Полтави, Лубен, Кременчука та їх районів, а також від заявників Лохвицького, Хорольського, Полтавського, Шишацького та Козельщинського районів.

За даними офіційного інформаційного ресурсу АЦСК ІДД Міндоходів http://www.acskidd.gov.ua/ рубрика «Новини»/ , відтепер ключ електронного цифрового підпису, виданий Акредитованим центром сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Міністерства доходів і зборів, дає змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів Міндоходів, а й до органів державної статистики України та Пенсійного фонду України, використовуючи безкоштовний он-лайн сервіс «iFinZvit». Компанія АЙФІН є підписантом Меморандуму щодо поліпшення процесу подання звітності, впровадження електронних сервісів та розвитку електронного документообігу.

Відповідно до Меморандуму ДПС України, підписаного 12.09.2012 року, ще один портал -«Оператор електронної звітності»(www.zvitoperator.ua) - надає можливість безкоштовно формувати, підписувати та надсилати звітність в електронному вигляді до Міністерства доходів і зборів України з використанням ключів ЕЦП АЦСК ІДД Міндоходів.

У числі програмного забезпечення, де можуть застосовуватись ключі ЕЦП АЦСК ІДД Міндоходів, і "Арт-Звіт Плюс" та "ЄДР-картки", в яких реалізовано підтримку надійних засобів ЕЦП АЦСК ІДД Міндоходів.

Шановні платники податків, економте свій час, подавайте звітність в електронному вигляді! ГУ Міндоходів у Полтавській області нагадує: відділ реєстрації користувачів при Головному управлінні Міндоходів в області обслуговує три пункти:

 

- Пункт реєстрації користувачів №1

Поштова адреса: 36008, м. Полтава, вул. Фрунзе, буд. 155, зал №1, каб. 1

тел.: (053) 259-41-05;

 

- Пункт реєстрації користувачів №2

Поштова адреса: , м. Кременчук, вул. Жовтнева, 43, каб. 205

тел.: (05366) 21110;

 

- Пункт реєстрації користувачів №3

Поштова адреса: м. Лубни, вул. Ярослава Мудрого, 21, секція 4

тел.: (05361) 70381.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області