Керівництво Головного управління Міндоходів Полтавщини визначило пріоритети в роботі

e-mail Друк PDF

Засідання „круглого столу”, в якому взяли участь представники громадськості, бізнесу та інвестори регіону, пройшло в Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області. В ході засідання в.о. начальника ГУ Міндоходів Полтавщини Володимир Задорожний, разом зі своїми колегами в.о. начальника Полтавської митниці Міндоходів Сергієм Івановим та в.о. начальника оперативного управління ГУ Міндоходів в області Віталієм Малим презентував присутнім основні завдання та цілі, що стоять перед новоствореним відомством. „Адмініструвати податки, збори, митні платежі та єдиний соціальний внесок, надавати послуги громадськості і бізнесу та як, наслідок, забезпечувати наповнення доходної частини бюджету – ось базові задачі, що стоять сьогодні перед всіма територіальними органами Міністерства доходів і зборів України, та ГУ Міндоходів Полтавщини зокрема”, - підкреслив керівник новоствореного управління.

Відповідаючи на запитання присутніх, Володимир Задорожний відзначив, що наразі в області триває реорганізація податкової та митної служби в єдине відомство. Робота проводиться злагоджено та максимально оперативно. Зокрема, на сьогоднішній день вже 89% працівників переведені та працюють на своїх посадах в новоствореному Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області. „Під час змін, що відбуваються, всі наші зусилля спрямовані на те, щоб дана реорганізація пройшла з мінімальним дискомфортом для бізнесу, а умови обслуговування платників податків в жодному разі не погіршилися”, - підкреслив Володимир Задорожний.

Так, всі бажаючі й надалі зможуть отримувати якісне податкове супроводження в Центрах обслуговування платників податків (а їх в області 27). Крім того, ті платники податків, які вирішили скористатися сервісними послугами в наших Центрах відтепер зможуть отримувати там і консультації з питань митного законодавства. Зокрема на Полтавщині, фахівці по наданню митних послуг вже чергують в Центрах обслуговування платників податків у Полтаві та Кременчуці.

Пріоритети у своїх напрямках роботи та позитивні очікування від змін висловили і колеги Володимира Задорожного. Так, в.о. начальника Полтавської митниці Міндоходів Сергій Іванов зокрема відзначив, що об’єднання податкового та митного аудиту суттєво зменшить кількість візитів на підприємства, та водночас, підвищить ефективність контрольно-перевірочної роботи. В свою чергу в.о. начальника оперативного управління Головного управління Міндоходів у Полтавській області Віталій Малий відзначив, що робота з виявлення та розслідування правопорушень переорієнтована в межах ризикоорієнтованої системи моніторингу, тобто максимальна увага працівників оперативних підрозділів приділятиметься аналітичній роботі із мінімальним втручанням у справи сумлінних платників податків.

Завершуючи роботу „круглого столу” в.о. начальника Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний підсумував, що всі зміни, які відбуваються, спрямовані на одне – створити якісний сервіс в адмініструванні обов’язкових платежів та налагодити такий рівень партнерства з бізнесом, при якому представники останнього мінімум часу витрачатимуть на спілкування з державою, а максимум на свою основну діяльність, одним словом – забезпечити високоякісний рівень роботи відомства, що несе на собі повну відповідальність за наповнення державної скарбниці.

Прес-служба Головного управління

Міндоходів у Полтавській області