Мандрівка до країни мрій „Орлятко - Позитив”

e-mail Друк PDF

Традиційно, з червня по серпень дитячий оздоровчий центр „Орлятко”, розташований поблизу села Матвіївка Котелевського району, приймає на оздоровлення дітей різних вікових категорій та соціальних груп. Центром ось уже 13 років опікується Полтавська обласна рада Всеукраїнської профспілки працівників Головного управління Міндоходів у Полтавській області. Багато дітей віддають перевагу і приїжджають кожне літо саме сюди та дуже радіють зустрічам із своїми вожатими та друзями.

Дітей вітали з відкриттям сезону відпочинку керівництво Головного управління Міндоходів у Полтавській області, представники органів місцевого самоврядування, голови Полтавська обласна рада Всеукраїнської профспілки працівників Головного управління Міндоходів в області та Ради Полтавського обласного територіального відділення АППУ. Вони щиро заздрили можливості малечі безтурботно провести літо в такому прекрасному місці, квитки у який були розкуплені задовго до початку табірної зміни. До речі, діти теж не залишилися в боргу і подарували гостям щасливі квиточки на гостини до кожного із загонів, які символізують гарний настрій та причетність до свята.

„Орлятко” - це не лише свіже повітря, колоритна природа та сонячні літні дні, а й відповідний сервіс. Прекрасна їдальня з двома просторими залами в якій щодня, під час п’ятиразового харчування, дітлахи мають змогу поласувати багатими на вітаміни та інші поживні речовини стравами. До послуг дітей працює бібліотека та комп’ютерний клас. На тих, хто не уявляє свого відпочинку без щоденних занять спортом – завжди чекає футбольне поле, волейбольні та баскетбольні майданчики, гімнастичне обладнання, настільний теніс та багато іншого. Є тут де й розважитися – обов’язково слід відвідати один з концертів, які влаштовують для своїх друзів самі відпочиваючі на розташованій в затишному сосновому обрамленні естраді.

Ну і звичайно, який же відпочинок без річки. Для тих, хто насолоджується відпочинком в „Орлятку” – завжди є можливість позасмагати на охайному пляжі на березі Ворскли, адже туди малечу відвозить власний автобус.

Кожного року для дітлахів вигадують особливу історію відпочинку. Якщо минулоріч це була планета „ЄВРО - 2012”, то зараз – експрес „Орлятко - Позитив”. У формі гри сім імпровізованих загонів – вагончиків протягом усього літа будуть прямувати до країни мрій „Орлятко - Позитив”, змагатися у різноманітних конкурсах та ....

Для цього тут створені всі належні умови. Щороку оздоровчий центр зазнає змін, в ньому оновлюється кожен куточок. До відкриття першої зміни на дітлахів вже чекає новий танцювальний майданчик, а голова Ради Полтавського обласного територіального відділення АППУ подарувала хлопчакам та дівчаткам сучасне світломузичне обладнання для дискотек.

Також у ході свята відбулося відкриття меморіальної дошки першому керівнику податкової служби Полтавщини Володимиру Михайловичу Садовому, який очолював службу в 1990 – 1997 роках, а після виходу на пенсію – в 1998 – 2006 роках працював головою Ради профспілки працівників Державної податкової служби у Полтавській області. Він теж доклав чимало зусиль у створення та розбудову ДОЦ „Орлятко”. Тож символічно, що дошку відкрили саме тут і відтепер „Орлятко” носить ім’я Володимира Михайловича.

Попереду безтурботне літо, сповнене веселощів, радісних моментів, нових знайомств та відкриттів. Тож бажаємо хлопчакам та дівчаткам гарно відпочити, оздоровитись та з новими силами ввійти в новий навчальний рік!

 

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області