З початку року майже 10 тисяч полтавців скористалися електронним цифровим підписом

e-mail Друк PDF

Головне управління Міндоходів у Полтавській області нагадує, що пункти по наданню цих послуг працюють в Полтаві, Кременчуці та Лубнах. Інформацію про місце знаходження пунктів реєстрації, режим роботи та номери телефонів можна знайти за цим посиланням (http://acskidd.gov.ua/contacts).

З метою спрощення процедури отримання послуг електронного цифрового підпису з 1 липня 2013 року введено нові форми реєстраційних карток як для юридичних осіб, так і для фізичних осіб та фізичних осіб – підприємців а також нову форму доручення (http://acskidd.gov.ua/r_kor)

Технічну підтримку програмного забезпечення "ДПС Захист звітності" продовжено до 1 серпня 2013 року.

Нагадуємо, що для накладання електронного цифрового підпису на електронну звітність та подання її до контролюючих органів ви можете використовувати більш зручне безкоштовне програмне забезпечення або електронні сервіси компаній, які сприяють поліпшенню процесу подання звітності, впровадженню електронних сервісів та розвитку електронного документообігу. Переглянути перелік доступного програмного забезпечення можна за цим посиланням (http://acskidd.gov.ua/program_obespech).

Всього впродовж першого півріччя 2013 року послугами електронного цифрового підпису скористалися 9930 громадян та суб`єктів господарської діяльності Полтавської області.

 

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області