Органи Міндоходів Полтавщини зміцнюють партнерські зв’язки із бізнесом

Дотримуючись курсу на відкритість і прозорість роботи органів Міндоходів Полтавщини та подальше зміцнення партнерських стосунків з представниками бізнесу начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний днями поспілкувався з генеральним директором ПАТ „Джей Ті Інтернешнл Компані Україна” Сергієм Лавріковим та його колегами: директором по фінансовим питанням Андрієм Прилепою та директором по корпоративним питанням Костянтином Голишевим. Мета зустрічі, як і багатьох інших подібного формату, що проводяться керівництвом органів Міндоходів Полтавщини з представниками підприємницьких кіл регіону – обговорення та вирішення проблемних питань ведення бізнесу в області.

JT International Ukraine (ПАТ „Джей Ті Інтернешнл Україна”) – це сучасна тютюнова фабрика у місті Кременчуці, що входить до складу корпорації „Джей Ті Інтернешнл”. На сьогоднішній день фінансові та організаційні зусилля підприємства спрямовані на постійну модернізацію виробничих потужностей та підвищення якості продукції.

В ході зустрічі між ГУ Міндоходів області та підприємством було досягнуто домовленості про рівномірну сплату ПАТ „Джей Ті Інтернешнл Україна” податків до бюджету. Володимир Задорожний висловив керівництву ПАТ свої сподівання на подальшу плідну співпрацю та відповідальне ставлення до свого конституційного обов’язку – сплати податків. Зокрема, як платник ПДВ, „Джей Ті Інтернешнл Україна” з початку року сплатила до бюджету 310,7 млн.грн. податку на додану вартість. В результаті імпортних операцій сума ПДВ сплаченого підприємством на митниці за шість місяців поточного року склала 161,4 млн.грн. Крім того у І півріччі поточного року підприємство забезпечило 71,1% обласних надходжень акцизного податку до державного бюджету, а в надходженнях області до загального фонду держбюджету сплата акцизу цим підприємством склала 98,4%.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області