Колегія Головного управління Міндоходів Полтавщини підбила підсумки роботи за шість місяців

Оцінка результативності роботи органів Головного управління Міндоходів у Полтавській області із виконання індикативних надходжень та залучення до оподаткування наявних резервів у січні-червні цього року - стало основною темою обговорення під час засідання колегії ГУ Міндоходів у Полтавській області, що пройшло днями в Полтаві.

Засідання на яке прибули всі керівники структурних підрозділів ГУ Міндоходів, начальники ДПІ, ОДПІ та їх відділень, начальників оперативних управлінь податкової міліції, керівників Полтавської митниці Міндоходів та митних постів відкрив начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний. Звертаючись до керівного складу органів Міндоходів Полтавщини, очільник Головного управління прозвітувався про результати роботи у І півріччі, відзначивши, що на сьогоднішній день Полтавська область займає третє місце по наповненню загального фонду державного бюджету. Так, Головне управління в області та Полтавська митниця Міндоходів за шість місяців поточного року мобілізували до загального фонду державного бюджету близько 8,3 млрд.грн платежів та забезпечили виконання індикативних показників на 101%.

В ході засідання присутні розглянули ряд питань, серед яких: результати роботи Полтавської митниці Міндоходів у першому півріччі та залучення до оподаткування наявних резервів; результати проведених у першому півріччі 2013 року внутрішніх аудитів у територіальних органах Міндоходів у Полтавській області, а також стан протидії корупції та упередження надзвичайних подій за участю працівників Міндоходів Полтавської області.

Підсумовуючи питання розглянуті на засіданні, працівники підрозділів зобов’язалися і надалі сумлінно та злагоджено працювати над рівномірним наповненням бюджетів усіх рівнів, адже від результативності цієї діяльності залежать добробут країни та громади.

До речі, про те, що ця робота в області проводиться успішно свідчить загальнодержавне визнання. А саме, за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм Указом Президента України Віктора Януковича було нагороджено орденом княгині Ольги ІІІ ступеня начальника управління оподаткування та контролю окремих об’єктів і операцій ГУ Міндоходів у Полтавській області Світлану Котляревську, з чим її і привітали під час засідання колегії, вручивши відповідний витяг з Указу Президента України.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області