Привітання до Дня бухгалтера!

Шановні бухгалтери! У день свого професійного свята, прийміть найширші привітання.

Саме від вас, людей цієї відповідальної професії, залежить злагоджена робота усіх галузей народного господарства Полтавщини. Адже саме ви забезпечуєте чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, одним словом – тримаєте руку на фінансовому пульсі області.

Впровадження різноманітних електронних сервісів ініційовані Міністерством доходів і зборів України та, особисто міністром Олександром Клименком, спрямовані на те, щоб полегшити вашу роботу та створити вам комфортні умови для формування та подання звітності.

Від себе особисто та від імені колективу Головного управління Міндоходів у Полтавській області прийміть щиру вдячність за вашу сумлінну працю, вірність професійному обов’язку та вагомий внесок у розвиток економіки держави та області.

Бажаю вам та вашим рідним міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги! Процвітання та фінансової стабільності вашим підприємствам, професійних успіхів вам та кар’єрного росту, а також нехай у вас завжи сходиться баланс!

 

З повагою,

Начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області

Володимир Задорожний