Спілкування – це ключ до взаєморозуміння

Саме під таким девізом пройшла семінар-нарада Головного управління Міндоходів у Полтавській області та Полтавської митниці Міндоходів присвячена налагодженню ефективної співпраці між підрозділами. В засіданні, яке відкрили начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний та т.в.о. начальника Полтавської митниці Міндоходів Олег Черноусов взяли участь керівники всіх підрозділів об’єднаної структури, яка відповідає за адміністрування податкових, митних платежів та єдиного соціального внеску.

Під час наради кожен з начальників управлінь та відділів презентував роботу за власним напрямком, поділився досвідом та обмінявся напрацюваннями з колегами.

„Якщо співрозмовники не лише прослухають один одного, а й почують – діалог можна вважати продуктивним та успішним”, - охарактеризував мету проведення семінару Володимир Задорожний. Він висловив сподівання, що всі підрозділи Головного управління Міндоходів та Полтавської митниці Міндоходів обов’язково навчаться спільно розв’язувати завдання та вирішувати проблеми, збудують дійсно єдиний та згуртований колектив. Олег Черноусов підтримав керівника ГУ Міндоходів, відзначивши, що взятий курс на тісну співпрацю обов’язково позитивно вплине на головне – повноцінне та своєчасне наповнення бюджету.

Працюючи в єдиному напрямку Головне управління Міндоходів у Полтавській області спільно із Полтавською митницею вже окреслили найближчі спільні проекти. Зокрема серед пропозицій по удосконаленню своєї роботи учасники семінару-наради відзначили необхідність об’єднання у найкоротші терміни програмних продуктів податкових, митних та пенсійних органів, що дозволить більш ефективно виконувати поставлені завдання та позитивно вплине на результати діяльності Міністерства доходів і зборів.

 

Головне управління Міндоходів у Полтавській області