ГУ Міндоходів Полтавщини та Полтавська митниця: реалізація спільних планів вже сьогодні

Днями в Головному управлінні Міндоходів у Полтавській області пройшло спільне засідання під головуванням начальника ГУ Міндоходів в області Володимира Задорожного та начальника Полтавської митниці Міндоходів Сергія Іванова. На зустрічі крім фахівців головного управління були присутні керівники митних постів регіону, працівники місць розмитнення товарів та власники земельних ділянок на яких здійснюється митне оформлення.

Під час засідання Володимир Задорожний відзначив, що з утворенням територіальних органів Міндоходів, фахівці Головного управління ти митниці зобов’язалися налагодити дієву співпрацю, і дана зустріч – є свідченням реалізації намічених планів. Основним питанням засідання стало облаштування митних постів та місць митного оформлення товарів, вивчення можливості забезпечення в цих місцях комфортних та зручних умов, як для персоналу, так і для суб’єктів господарювання, які до них звертаються.

Начальник ГУ Міндоходів в області зазначив: „Торік ми відкрили 27 Центрів обслуговування платників податків в області, які на сьогоднішній день обслуговують понад 100 тисяч фізичних та юридичних осіб. Облаштовуючи ці сервісні центри ми дотримувалися єдиного стандарту, починаючи від оформлення стендів та розміщення відповідної соціальної реклами на мультимедійному обладнанні, завершуючи створенням зон WI-FI та підготовкою консультантів-модераторів. Минув час і ми бачимо результат. ЦОППи зарекомендували себе, як зручні та потрібні центри надання сервісних послуг та стали впізнавані та популярні серед населення.”

Звертаючись до присутніх керівник Головного управління наголосив, що сьогодні вони - єдиний колектив, тому логічним є забезпечення єдиних умов для надання послуг суб’єктам господарювання, зокрема на митних постах та місцях митного оформлення товарів. Підсумовуючи сказане, Володимир Задорожний закликав колег Полтавської митниці провести роботу по облаштуванню митних постів „Лтава” та „Кременчук”, а також інших місць розмитнення товарів в області за єдиним оновленим стандартом з використанням логотипу та корпоративного кольору Міністерства доходів і зборів України.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області