Заслужені нагороди до Дня підприємця!

1 вересня в Україні відзначається День підприємця! 28 серпня з цієї нагоди в обласному музично - драматичному театрі ім. Гоголя відбулося урочисте нагородження кращих представників галузі підприємництва. Керівники області та міста, які завітали на свято, високо оцінили здобутки представників малого та середнього бізнесу Полтавщини, завдяки яким стабільно наповнюються бюджети усіх рівнів.

У свою чергу начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний зазначив: „Святкування в Україні Дня підприємця свідчить про підвищення поваги суспільства до представників бізнесу. Податкові надходження саме цієї категорії платників податків сприяють стабільному наповненню бюджету, а вже з цих податків формується соціальна допомога населенню. Відлагоджений ритм функціонування бізнесу, пошук нових форм і методів роботи, висока податкова культура – це ті основні фактори, які приводять в наш час до успіху.”

 

На виконання завдань, поставлених перед Головним управлінням Президентом України Віктором Януковичем та Міністром доходів і зборів Олександром Клименком, всі зусилля спрямовані на підвищення конкурентноспроможності національної економіки, формування сприятливого бізнес – клімату, запровадження простих і зрозумілих правил ведення бізнесу, якісних сервісів для громадян та підприємницьких кіл. Отже ГУ Міндоходів в області завжди відкрите для співробітництва з бізнесом та зацікавлене у налагодженні зворотного зв’язку.

Не обійшлося на зустрічі і без нагород. За значний внесок в наповнення бюджетів усіх рівнів, своєчасну сплату податків у повному обсязі, сумлінну і самовіддану працю з нагоди Дня підприємця кращі платники податків області суб’єкти господарювання фізичні особи здобули заслужені нагороди та подяки від керівництва області та Головного управління Міндоходів у Полтавській області.

Головне управління Міндоходів

у Полтавській області