Шановні платники податків!

1 вересня в Україні відзначають День підприємця! Це наше з Вами спільне свято! Адже підприємництво є своєрідним каталізатором процесу динамічного розвитку сучасної економіки нашої держави. З кожним роком на Полтавщині поповнюються ряди тих підприємців, котрі, розвиваючи сферу бізнесу, впливають на соціально-економічний розвиток регіону. На таких як Ви, відданих своїй справі та сумлінних платниках податків і тримається українська економіка!

На державному рівні пріоритетними напрямками нашої співпраці визначено комфортність в обслуговуванні платників. Саме тому ми максимально прагнемо спростити звітування, перевівши його в електронний формат. Загалом електронні сервіси Міністерства доходів і зборів України, серед яких „Реєстр платників ПДВ”, „Єдина база податкових знань”, „Дізнайся більше про свого бізнес партнера”, „Акредитований центр сертифікації ключів”, „Електронний кабінет платника податків” та інші, вже користуються великим попитом у громадян.

Святкування в Україні Дня підприємця свідчить про підвищення поваги суспільства до представників бізнесу. Податкові надходження саме цієї категорії платників податків сприяють стабільному наповненню бюджету, а вже з цих податків формується соціальна допомога населенню. Відлагоджений ритм функціонування бізнесу, пошук нових форм і методів роботи, висока податкова культура – це ті основні фактори, які приводять в наш час до успіху. Головне управління Міндоходів у Полтавській області завжди відкрите для співробітництва з бізнесом та зацікавлене у налагодженні зворотного зв’язку.

Від всього колективу Головного управління Міндоходів Полтавщини щиро вітаю Вас зі святом – Днем підприємця! Бажаю всім вам нових перемог у бізнесі, збільшення ваших статків та, відповідно і сумлінно сплачених податків! Здоров’я вам, щастя та здійснення кращих задумів!

З повагою

начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області

Володимир Задорожний