Більш ніж на 11 млн.грн. винесено податкових повідомлень рішень за результатами податкового та митного аудиту на Полтавщині

Впродовж восьми місяців поточного року до підрозділів податкового та митного аудиту органів Міндоходів в області надійшло на відпрацювання від правоохоронних органів 139 постанов на проведення перевірок та 6 матеріалів про можливі порушення платниками податків вимог податкового законодавства.

На виконання даних постанов фахівцями підрозділів податкового контролю було проведено 79 перевірок. З них: по 74 перевірках винесено податкове повідомлення рішення на суму 11,2 млн.грн., по 5 перевірках податкове повідомлення рішення не винесено,відповідно до п.86.9 ст.86 Податкового кодексу України на суму 10,8 млн.грн.

Як свідчать результати перевірок, основні суми донарахувань складають за рахунок: включення до складу податкового кредиту та валових витрат придбання товарів, наданих постачальниками, які мають ознаки „сумнівності”; не включення до складу валового доходу кредиторської заборгованості; включення до складу валових витрат фіктивних витрат на відрядження.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області