Майже 400 літрів «підпільного» алкоголю вилучили працівники ГУ Міндоходів Полтавщини

У ході проведення заходів, направлених на контроль ринку підакцизної продукції, працівниками оперативного управління ГУ Міндоходів у Полтавській області отримано інформацію, про те, що мешканець одного із сіл, використовуючи орендовані земельні ділянки та приміщення на території Глобинського, Кременчуцького районів і м.Кременчука займається незаконним виробництвом і збутом фальсифікованих горілчаних напоїв і тютюнових виробів. Підпільне виробництво алкогольних напоїв здійснювалося шляхом змішування спирту з водою, після чого вони розливалися у тару різних об’ємів та збувалися за готівку.

В рамках оперативно-слідчих заходів здійснено оперативну закупівлю незаконно виготовлених лікеро-горілчаних виробів, експертне дослідження яких показало загрозу для здоров'я людини при їх вживанні.

 

У ході проведених обшуків за встановленими адресами незаконного виробництва та зберігання підакцизних товарів вилучено близько 400 л лікеро-горілчаних напоїв, розлитих як у пластикову тару різної ємності, так і у скляні пляшки об’ємом 0,5 літрів, сировину та обладнання для виготовлення алкогольних напоїв, а також понад 3 тисячі пачок тютюнових виробів, походження яких на даний час встановлюється. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає близько 50 тисяч гривень.

Відомості про вчинення кримінального правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань, слідчим управлінням фінансових розслідувань за даним фактом розпочато досудове розслідування.

ГУ Міндоходів у Полтавській області