В Кременчуці незаконно «виробляли» КРАЗИ

 

У ході проведення оперативних заходів працівниками податкової міліції Полтавської області виявлено та припинено незаконну діяльність одного з підприємств м. Кременчука, що займалося переобладнанням та перепродажем бувших у використанні вантажних автомобілів "КрАЗ".

Як показала перевірка, посадові особи підприємства скуповували старі напіврозібрані автомобілі, рами, інші запчастини до них та, на базі агрегатів з перебитими номерами, складали автомобілі КрАЗ "експортної" модифікації, які перепродували з підробними документами, як нові. При цьому по бухгалтерському та податковому обліках підприємства зазначені автомобілі відображалися як придбані у фіктивних суб'єктів господарювання.

Під час огляду офісного та виробничого приміщень працівниками податкової міліції вилучено 4 складених таким чином автомобілі КрАЗ, декілька рам та двигунів, інші запчастини на загальну суму близько 2,4 млн. грн.

На даний час проводиться документальне дослідження вищевказаного підприємства з метою відслідкування фінансових і товарних потоків та встановлення завданих державі збитків. Вірішується питання про порушення кримінальної справи.

 

Прес – офіцер УПМ ДПА у Полтавській області

Дмитро Скобельський