Представники бюджетоформуючих підприємств регіону у Кременчуці зустрілися з керівництвом ГУ Міндоходів Полтавщини

Керівники провідних підприємств Кременчуцького краю, підприємств імпортерів, лідерів нафтопереробної, машинобудівної, металургійної та інших видів промисловості зібралися в Кременчуцькій об’єднаній податковій інспекції на робочій нараді з начальником ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимиром Задорожним та начальником Полтавської митниці Міндоходів Сергієм Івановим. Поспілкуватися з представниками бізнесу також прийшли керівники органів місцевого самоврядування: мери Кременчука та Комсомольська Олег Бабаєв та Сергій Супрун, начальник митного поста „Кременчук” Сергій Попов, а також начальники управлінь та відділів територіальних органів Міндоходів.

Відкриваючи нараду Володимир Задорожний відзначив, що Кременчук по праву може називатися промисловим центром Полтавщини, претендувати на звання бюджетоформуючого міста нашого регіону та, без сумніву, є – одним з основних донорів державної скарбниці. Зокрема з початку поточного року до зведеного бюджету по Кременчуцькій ОДПІ мобілізовано платежів на загальну суму 7,3 млрд.грн. Надходження податків та зборів до державного бюджету по Кременчуцькій ОДПІ складають 61,7% від загальної суми надходжень по області. З початку року до місцевих бюджетів надійшло 0,9 млрд.грн., що на 55,2 млн.грн. більше минулорічних надходжень. „Все це стало можливим завдяки своєчасній та сумлінній сплаті податків та обов’язкових платежів, перш за все провідними підприємствами Кременчуцького краю, керівники яких сьогодні присутні у цій залі”, - підкреслив начальник ГУ Міндоходів в області, „Адже діалог та тісна співпраця з влади та бізнесу - один з головних принципів роботи органів Міндоходів сьогодні”. Начальник Полтавської митниці Міндоходів, погодився зі своїм колегою, зокрема Сергій Іванов відзначив, що збереження балансу між стабільним наповненням бюджету та стимулюванням підприємницької ініціативи – це сьогоднішній курс державної політики в забезпеченні свободи підприємництва та прискоренні процесу дерегуляції.

Основними питаннями, які розглядалися на зустрічі стали: результати роботи за 8 місяців 2013 року; перспективи активізації зовнішньоекономічної діяльності основними бюджетоформуючими підприємствами області; обговорення актуальних проблемних питань щодо наповнення бюджету і ведення бізнесу в регіону та визначення спільної позиції для їх усунення.

На завершення наради начальник ГУ Міндоходів в області Володимир Задорожний висловив вдячність за тісну співпрацю, всебічне розуміння, допомогу та підтримку - органам місцевого самоврядування, вручивши мерам Кременчука та Комсомольська відзнаки за сприяння.

Головне управління Міндоходів у Полтавській області