До уваги платників єдиного соціального внеску!

 

Довідник відповідності символу звітності класам професійного ризику виробництва та категоріям платників єдиного внеску:

Назва Символ

Єдиний соціальний внесок, який сплачується роботодавцями відповідно до класів професійного ризику виробництва (36,76% - 49,7%) в т. ч. бюджетні установи (36,3 %), роботодавці за осіб з числа льотних екіпажів повітряних суден цивільної авіації (45,96%), роботодавці з сум винагород за договорами ЦПХ (34,7%), роботодавці з сум допомоги по тимчасовій непрацездатності або добровільна участь у пенсійному страхуванні (33,2%), для підприємств, установ та організацій за працюючих інвалідів (8,41%), для підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС (5,3%), для підприємств та організацій громадських організацій інвалідів за працюючих інвалідів (5,5%).

Утримання з найманих працівників (3,6%), утримання з осіб, які виконують роботи за договорами ЦПХ (2,6%), утримання з осіб, які отримують допомогу по тимчасовій непрацездатності (2%),утримання з осіб, які працюють на посадах, робота на яких зараховується до стажу, що дає право на одержання пенсії відповідно до окремих законів України (6,1%),утримання з найманих працівників-інвалідів, які працюють на підприємствах УТОГ, УТОС

(2,85%).

201
Єдиний соціальний внесок, який сплачується військовими частинами та органами, які виплачують грошове забезпечення (34,7%). Утримання з осіб, які отримують грошове забезпечення (2,6%). 202

Єдиний соціальний внесок, нарахований на суми грошового

забезпечення батьків-вихователів,добровільна участь у загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванні (33,2%).

203

Єдиний соціальний внесок, що сплачується фізичними

особами - підприємцями, у т. ч. які обрали спрощену систему

оподаткування та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність (34,7%).

 

204

Єдиний соціальний внесок, що сплачується фізичними

особами- підприємцями, у т. ч. які обрали спрощену систему

оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну

діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на

загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням (36,6 %).

205

Єдиний соціальний внесок, що сплачується фізичними

особами- підприємцями, у т. ч. які обрали спрощену систему

оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на

загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (36,21 %).

206

Для фізичних осіб підприємців, у т. ч. які обрали спрощену систему оподаткування, осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, та які беруть добровільну участь у страхуванні на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням, і від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (38,11%).

207

Добровільна участь: на випадок безробіття (1,5%).

 

208
Добровільна участь: у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності (1,9%). 209
Добровільна участь: від нещасного випадку на виробництві або доплата до фонду нещасних випадків (1,51%). 210

 

 

 

Кодування за аналітичними параметрами на прикладі рахунку:

3719 1 202 00 1632

3719 1 202 00 1633

3719 1 202 00 1634

3719 - рахунок для обліку сум коштів, які відповідно до законодавства підлягають розподілу за видами загальнообов'язкового державного соціального страхування

1 - ключ або контрольний розряд, вирахуваний автоматично, відповідно до стандарту СЕП НБУ.

202 - рахунок відкрито органу Міндоходів для обліку сум коштів, які сплачені платниками ЄСВ категорія або клас професійного ризику виробництва яких відповідає значенню «З осіб, які отримують грошове забезпечення»

00 - ознака, яка зазначає відсутність потреби у веденні деталізованого обліку надходжень ЄСВ

1632 - рахунок відкрито на ім'я ДПІ у м. Полтаві Головного управління Міністерства доходів і зборів у Полтавській області (Київський район).

1633 - рахунок відкрито на ім'я ДПІ у м. Полтаві Головного управління Міністерства доходів і зборів у Полтавській області (Ленінський район).

1634 - рахунок відкрито на ім'я ДПІ у м. Полтаві Головного управління Міністерства доходів і зборів у Полтавській області (Октябрський район).

 

Головне Управління Міндоходів

у Полтавській області