В Центрах обслуговування платників податків консультують з питань державної митної справи

Головне управління Міндоходів у Полтавській області нагадує, що в регіоні працює 27 Центрів обслуговування платників податків, які обслуговують понад 75 тисяч фізичних та 27 тисяч юридичних осіб.

У Центрі обслуговування громадяни та платники податків можуть отримати такі послуги, як:

- видача довідок та дозвільних документів;

- прийом податкової звітності та вхідної кореспонденції;

- обслуговування платників податків (надання податкових консультацій);

- центр сертифікації ключів надає послуги електронного цифрового підпису органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям всіх форм власності, іншим суб’єктами господарської діяльності та фізичним особам, з можливістю безоплатної видачі посилених сертифікатів відкритих ключів (дані центри працюють у м. Полтаві, м. Кременчуці та м. Лубни).

Крім роз’яснень з питань податкового законодавства, відвідуючи ЦОПП, платники податків можуть отримати кваліфіковані консультації з питань державної митної справи.

З адресами розташування Центрів обслуговування платників податків при органах ГУ Міндоходів у Полтавській області можна ознайомитися завітавши на субсайт ГУ Міндоходів області poltava.minrd.gov.ua, в розділі „Центри обслуговування платників податків”.

ГУ Міндоходів у Полтавській області