За даними ГУ Міндоходів в області 2,5 млрд.грн. платежів надійшло до місцевих бюджетів Полтавщини

Ці та інші підсумки роботи територіальних органів Міндоходів Полтавської області за 9 місяців 2013 року розглядалися на засіданні колегії Головного управління Міндоходів Полтавщини, що пройшло в обласному центрі.

Засідання, на яке прибули всі керівники структурних підрозділів ГУ Міндоходів, начальники ДПІ, ОДПІ та їх відділень, начальники оперативних управлінь податкової міліції, керівники Полтавської митниці Міндоходів та митних постів, відкрив начальник ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний. Звертаючись до керівного складу органів Міндоходів Полтавщини, очільник Головного управління прозвітувався про результати роботи за 9 місяців відзначивши, що регіональна бюджетна політика в області є стабільною, а її ефективність відображається в обсягах надходжень, що контролюються ГУ Міндоходів у Полтавській області. Так, за 9 місяців 2013 року Головним управлінням до бюджетів усіх рівнів мобілізовано 14,2 млрд.грн. платежів. До загального фонду державного бюджету збір склав 10,3 млрд.грн., що на 5,4% більше минулорічних надходжень. До місцевих бюджетів Полтавщини за січень-вересень 2013 року надійшло 2,5 млрд.грн. платежів, що на 22,1 млн.грн. більше ніж за 9 місяців 2012 року. З початку року Полтавською митницею Міндоходів оформлено експортно-імпортних операцій більш ніж по 27 тисячах митних декларацій. Зовнішньоторговельне сальдо за 9 місяців 2013 року позитивне і складає 386,5 млн. доларів США.

В ході засідання присутні розглянули ряд питань, серед яких: ефективність вжитих заходів щодо адміністрування ПДВ, податку на прибуток та впровадження контролю за трансфертним ціноутворенням; про стан реалізації Полтавською митницею Міндоходів державної політики щодо боротьби з митними правопорушеннями; запобігання та протидія корупції як один з пріоритетних напрямів діяльності Головного управління Міндоходів у Полтавській області; організація роботи слідчого управління фінансових розслідувань ГУ Міндоходів в області; організація роботи оперативного управління ГУ Міндоходів в області; стан організації роботи з погашення податкового боргу, облаштування камер спостереження Центрів обслуговування платників; презентація концепції забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів Центрами обслуговування платників; стратегічний розвиток територіального відділення Всеукраїнської громадської організації “Асоціація платників податків України” у Полтавській області на період 2012-2015 років.

Підсумовуючи питання розглянуті на засіданні керівник Головного управління відзначив, що всі наші зусилля у роботі служби повинні бути спрямовані на те, щоб платники співпрацювали з фахівцями органів Міндоходів на місцях в умовах високоякісного сервісного обслуговування. „Для втілення в життя ініціатив Президента України Віктора Януковича та реалізації завдань покладених на нас Міністром доходів і зборів України Олександром Клименком – в регіоні необхідно забезпечити комфортні умови для ведення бізнесу і створити сприятливий інвестиційний клімат. Виконати це можливо лише за умови партнерських відносин з представниками бізнесу, адже тільки за таких умов кожен підприємець переконається в тому, що держава є для нього стабільним і прогнозованим партнером”, - підкреслив Володимир Задорожний.

 

 

Головне управління Міндоходів у Полтавській області