Найкращий „Юрист-податківець” 2013 працює в Головному управління Міндоходів у Полтавській області

Традиційно в жовтні відбувся щорічний Всеукраїнський конкурс „Юрист року”, організований Союзом юристів України за участю Вищої ради юстиції України, Верховного Суду України, Вищого господарського суду України, Вищого адміністративного суду України, Генеральної прокуратури України, міністерства юстиції України, вищих юридичних закладів освіти юристів, Спілки адвокатів України, Української нотаріальної палати, інших професійних та громадських об’єднань правників.

У Конкурсі беруть участь юристи, які представлені на Конкурс як державними органами і установами, так і громадськими та іншими недержавними організаціями. Лауреатами Конкурсу за відповідними номінаціями стають юристи, які досягли найкращих результатів у роботі за підсумками року та відповідають вимогам професійної і ділової етики.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної правової політики, зміцнення законності та правопорядку, розвиток юридичної науки, багаторічну плідну працю та високий професіоналізм в цьому році перемогу в номінації „Юрист - податківець” здобула начальник управління правової роботи Головного управління Міндоходів у Полтавській області Ольга Карабінська. Начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний та колектив вітають Ольгу Карабінську із заслуженим званням „Юрист-податківець 2013” та бажає професійних успіхів.

 

Головне управління Міндоходів у Полтавській області