Запорука успіху у поєднання інтересів

На виконання завдань поставлених Президентом України Віктором Януковичем спрямованих на створення сприятливого бізнес-клімату та забезпечення свободи підприємництва на Полтавщині триває партнерський діалог керівництва ГУ Міндоходів у Полтавській області із суб’єктами господарювання Полтавської області.

Цими днями відбулася робоча зустріч начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимира Задорожного з представниками бізнесу Лубенського району у приміщенні Лубенської райдержадміністарції, в ході якої обговорювалися питання налагодження партнерських стосунків та створення сприятливих умов для ведення бізнесу в регіоні. В зустрічі взяли участь також заступник начальника ГУ Міндоходів в області Людмила Голуб, начальник Лубенської ОДПІ Олександр Коломієць, голова Лубенської райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, голова районної ради Олексій Дядечко, актив району, виробниками сільськогосподарської продукції, фізичні особи підприємці.

«Проведення подібних зустрічей, таких як сьогодні, позитивно впливають як на розвиток підприємництва, так і на рівень надходжень податків до бюджетів. Завдяки злагодженій і наполегливій роботі органів місцевої влади та Міндоходів держава вчасно отримує фінансовий ресурс для виконання своїх функцій ”, - зазначив на початку зустрічі Володимир Задорожний. Завдання, які поставив перед нами Президент України Віктор Янукович, перш за все спрямовані на створення сприятливого бізнес-клімату та забезпечення свободи підприємництва, закладені ще в Національному плані дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”. В свою чергу Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко націлює роботу працівників Міндоходів області на те щоб кожен підприємець переконався у тому, що держава є для нього стабільним і прогнозованим партнером.»

Кращі платники податків – сільськогосподарські підприємства отримали від Володимира Задорожного відзнаки, це директор СФГ «Діброва» Олексій Коваленко, директор СФГ «Струмок» Сергій , Корнієнко та директору СФГ «Перлина» Рудь Сергій.

Начальник ГУ Міндоходів у Полтавській також відзначив, що сьогодні ми зібрали у лавах органів Міндоходів області справжніх професіоналів своєї справи, авторитетних та визнаних фахівців, здатних приймати рішення, генерувати ідеї і втілювати їх у життя, його відзнаки «Кращий податківець» отримали працівники Лубенської ОДПІ - головний державний інспектор відділу обслуговування платників податків Віталій Абієв та начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску та майнових платежів управління доходів і зборів з фізичних осіб Олександр Медвідь.

Про нові послуги, електронні сервіси та адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування розповіла заступник начальника ГУ Міндоходів у Полтавській області Людмила Голуб. «Ми запроваджуємо клієнтоорієнтований підхід, тому що створення комфортних умов для ведення бізнесу – це необхідна умова розвитку економіки. У всіх органах Міндоходів області функціонують центри обслуговування платників податків. Міндоходів запроваджують нові зручні сервіси, в першу чергу – електронні. Вони вже стали звичними для більшості платників. Я вважаю це значним досягненням. Крім того хочу подякувати представникам органів місцевого самоврядування за взаєморозуміння та спільні дії з подолання тіньової економіки в регіоні» - підкреслила Людмила Голуб.

В ході зустрічі також розглядалося питання спеціального режиму оподаткування сільськогосподарських товаровиробників відповідно до Податкового кодексу України. Начальник відділу місцевих податків і зборів, плати за землю, ресурсних та неподаткових платежів управління оподаткування та контролю об'єктів і операцій ГУ Міндоходів у Полтавській області Юрій Авдєєнко роз’яснив присутнім останні законодавчі зміни та надав вичерпні консультації щодо особливостей ведення бізнесу в районі з даного питання.

Голова Лубенської райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко зупинився на позитивних тенденціях розвитку регіону, збільшенні урожайності сільськогосподарських культур, перспективах розвитку тваринництва, поліпшення соціальної інфраструктури. Проте, багато питань ще потрібно вирішувати як органам місцевого самоврядування так і лубенській громаді. Потребує особливої уваги боротьба з «тіньовою економікою», під пильним контролем повинні перебувати суб’єкти господарської діяльності, які вирощують сільськогосподарську продукцію на орендованих земельних ділянках, земельних паях, але не сплачують у повній мірі податки.

Голова Лубенської районної ради Олексій Дядечко відмітив, що досягнення Лубенського району – це заслуга людей, які працюють на полях і фермах. Держава і район живе з того, що всі сплачують податки, це дає можливість відкривати садочки, школи, клуби і тим самими впроваджувати ініціативи президента.

Активну участь у діалозі взяли керівники сільськогосподарських підприємств. Зокрема, Григорій Мочоний – голова СВК «Литвяківський» подякував керівництву ГУ Міндоходів у Полтавській області та начальнику Лубенської ОДПІ за професійну роботу відомства, вміле керування та поєднання процесів збирання податків і водночас підтримку бізнесу.

Сподіваюся, що ми й надалі будемо підтримувати партнерський діалог, цінувати та поважати один одного, а всі питання, що будуть виникати – обов’язково вирішимо! , - зазначив на закінченні зустрічі Володимир Задорожний.

 

ГУ Міндоходів у Полтавській області