Лохвицькі сільськогосподарські виробники зустрілися з керівництвом ГУ Міндоходів в області

Близько 130 фермерів та сільгосптоваровиробників Лохвицького району зустрілися з начальником ГУ Міндоходів у Полтавській області Володимиром Задорожним, його заступником Людмилою Голуб та начальниками управлінь та відділів територіальних органів доходів і зборів. Відкрив засідання голова Лохвицької райдержадміністрації Анатолій Заславець який, разом із присутнім на засіданні заступником голови Лохвицької районної ради Валентином Черевко, відзначили зміцнення співпраці органів Міндоходів району та органів місцевого самоврядування, що в свою чергу позитивно вливає на бізнес-клімат в регіоні.

Виступаючи перед учасниками зустрічі начальник Головного управління Міндоходів у Полтавській області Володимир Задорожний відмітив, що нещодавно Кабінет Міністрів України затвердив Стратегічний план розвитку Міністерства доходів і зборів до 2018 року. Відповідно до цієї п’ятирічної Стратегії найближчими роками робота Міндоходів та його територіальних підрозділів буде спрямована на вдосконалення податкових і митних сервісів, розвиток партнерських стосунків з громадянами та бізнесом, активізацію міжнародної торгівлі, боротьбу з корупцією та запровадження сучасних ІТ-функцій. „Наша сьогоднішня зустріч, як і чимало інших, що пройшли нещодавно майже по всій області, підтверджує те, що реалізація основного напрямку Стратегії – зміцнення партнерства з бізнесом – вже працює”, - підкреслив Володимир Задорожний. Під час зустрічі фахівці органів доходів і зборів ознайомили присутніх з особливостями адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та детально роз’яснили спеціальний режим оподаткування сільськогосподарських товаровиробників відповідно до Податкового кодексу України. В ході обговорення проблемних питань представники ГУ Міндоходів в області надали вичерпні консультації щодо особливостей ведення сільськогосподарського бізнесу в регіоні.

Завершуючи робочу зустріч Володимир Задорожний підкреслив, що наповнення державного та місцевих скарбниць – це спільна справа, як представників органів влади так і платників податків, адже саме завдяки останнім бюджет своєчасно поповнюється. На кінець засідання, кращих платників Лохвицького району: керівника приватного підприємства "Амарант-Агро” Володимира Рибака, керівника комунального підприємства "Комунсервіс” Віктора Радька та керівника Сільськогосподарського виробничого кооперативу „Токарі” Миколу Бондаря було відзначено подяками ГУ Міндоходів у Полтавській області. В свою чергу за побудову дієвого діалогу із підприємництвом, зміцнення співпраці з органами місцевого самоврядування та створення сприятливого бізнес клімату в регіоні були відзначені і фахівці органів Міндоходів: начальник Лохвицької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області Ярослав Соколик та начальник відділу оподаткування та контролю об’єктів і операцій Лохвицької ОДПІ ГУ Міндоходів у Полтавській області Ірина Січкар.

 

 

Головне управління Міндоходів у Полтавській області