Понад 112 тисяч страхувальників Полтавщини перераховують до бюджету ЄСВ

Близько 112 тисяч платників єдиного соціального внеску: 31 тисяча юридичних осіб та понад 81 тисяча фізичних осіб, на сьогодні зареєстровані на Полтавщині. При цьому близько 20 тисяч суб’єктів господарювання повинні звітуватися з ЄСВ щомісяця, а інші, хто не має найманих осіб, здійснюють це один раз на рік – до 10 лютого.

З 1 жовтня 2013 року Міністерство доходів і зборів України розпочало процедуру адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Саме на адресу територіальних органів Міндоходів на разі надаються звіти про суми нарахованого єдиного внеску.

В ГУ Міндоходів у Полтавській області відзначили, що збільшилася кількість звітів про нараховані суми ЄСВ поданих в електронному вигляді. Слід відзначити, що саме електронний формат звітування зекономить платникам час та кошти. Адже в паперовому вигляді звітність потрібно подавати до центрів обслуговування платників лише особисто – оскільки надсилання поштою законодавством не передбачено.

Нагадуємо, що для подання звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом. Отримати цифрові ключі можливо безкоштовно в пунктах реєстрації акредитованого Центру сертифікації електронних ключів Міндоходів. Зокрема в області ці пункти працюють у Полтаві, Кременчуці та Лубнах, їх адреси розміщені на суб-сайті ГУ Міндоходів області poltava.minrd.gov.ua.

ГУ Міндоходів у Полтавській області