Підсумки та завдання у своїй роботі обговорювали податківці Полтавщини на колегії

20 січня в Державній податковій адміністрації у Полтавській області пройшло засідання колегії за участі керівників податкових інспекцій, підрозділів податкової міліції області, управлінь та відділів обласного апарату ДПА.

Засідання розпочалося з підведення підсумків роботи податкових органів області у 2010 році та окреслення планів на поточний рік. „Приємно відзначити”, - зауважила перший заступник голови ДПА у Полтавській області Олександра Васильєва, що: „протягом 2010 року завдання по збору платежів до загального фонду державного бюджету областю виконувалися щомісяця. Завдяки цьому в 2010 році Полтавщина збільшила надходження до зведеного бюджету більш ніж на третину, зібравши майже 12 млрд.грн.”

Під час колегії увагу присутніх було зосереджено зокрема на завданнях, що стоять перед податківцями у 2011 році. А це, перш за все, проведення відповідної організаційної роботи з платниками податків щодо впровадження циклу адміністрування податків у відповідності до норм Податкового кодексу України, дотримання нової стратегії взаємовідносин податкової служби з великими платниками податків та організація структури державної податкової служби області з метою її оптимізації.

Крім цього на засіданні розглядалися й інші питання, серед яких: результати роботи підрозділів податкової міліції щодо запобігання та виявлення правопорушень у сфері оподаткування; про ефективність вжитих органами ДПС області заходів щодо упередження відшкодування безпідставно заявлених сум ПДВ, виявлення схем ухилення від оподаткування та впровадження автоматизованого відшкодування ПДВ; проведення кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2010 році; стан організації роботи з персоналом, дисципліни і законності, протидії корупції в органах ДПС області у 2010 році; підсумки роботи зі зверненнями громадян у податкових органах області в 2010 році та організація масово–роз’яснювальної роботи щодо доведення до платників податків норм Податкового кодексу України.

„Робота по виконанню всіх поставлених перед нами завдань вимагає значних зусиль, але резерви для цього по всім напрямкам у нас є, тож необхідно працювати над їх залученням”, - підсумувала Олександра Васильєва.

 

Управління масово-роз’яснювальної роботи

та звернень громадян ДПА у Полтавській області